טכנאי מקררים

אין כמעט מי שלא נזקק מדי פעם לשירותיו המקצועיים של טכנאי מקררים. מקרר הוא מכשיר חשמלי שבעצם עשרים וארבע שעות ביממה הוא פועל וחייב לפעול בצורה תקינה ונכונה. כל תקלה בתפקוד המקרר עלולה להיות בעלת השלכות לא פשוטות לא רק על האיכות של המזון שמקורר בתוכו אלא גם הבריאות של בני המשפחה או של דיירי הבית שאמורים לאכול את האוכל הזה. במדינה כמו ישראל שמזג האוויר בה חם רוב ימי השנה יש חשיבות מכרעת לאחסון של מזון וחומרי גלם בקירור על פי ההנחיות והדרישות ולכן אף אדם לא יכול להרשות לעצמו להיות במצב שבו המקרר שלו לא עובד כמו שצריך. 054-5551665

מי יכול לעבוד בתור טכנאי מקררים?

לא כל חשמלאי יכול גם להציע שירותים מקצועיים של תיקון מקררים. טכנאי מקררים יכיר גם את דרך הפעולה של חשמל, של מנועי קירור, של נוזלי קירור ושל מנועים ספציפיים של מקררים ביתיים או תעשייתיים. כאשר הוא יגיע לבית או מטבח שיש בהם מקרר שיתכן ויש בו תקלה כלשהי – הוא יוכל לפי מראה עין או לפי שמיעת רעש מסוים להבין לבד ומיד מה מקור התקלה וכך לאבחן אותה כמה שיותר מהר. לטכנאי של מקררים תהיה גם הרגישות להבין שעליו להגיע כמה שיותר מהר על מנת למנוע ממוצרי הקירור להפשיר ולהתקלקל.

החשיבות של פנייה מהירה לטכנאי

כאשר מתעורר החשד לתקלה או פגם בתפקוד המקרר חשוב לפנות כמה שיותר מהר אל טכנאי מקררים מקצועי שיגיע אל המקום על מנת לבדוק את המקרר. הוא יידע לאבחן את התקלה, להסביר ללקוח מה המשמעויות של התקלה, להציע פתרון או שירות תיקון וכמובן גם יודיע כמה זה יעלה ללקוח. בדרך זו כל המידע והפרטים החשובים יהיו ידועים וברורים ללקוח והוא יוכל להבין מה בדיוק קרה ומה המשמעות של התקלה המדוברת. זו החשיבות של הזמנת טכנאי מנוסה ומקצועי.

תותי תיקונים – טכנאים מקצועיים לכל מכשירי החשמל הביתיים והתעשייתיים, יגיעו במהרה לכל מקום ויבצעו את האבחון והתיקון הנדרש. 054-5551665

טכנאי מקררים מומלץ

טכנאי שמתקן מקררים הוא איש מקצוע שכל בית או משפחה צריכים להכיר. מקרר הוא מכשיר חשמלי חשוב ביותר, אם לא החשוב ביותר שיש בבית ובניגוד למכשירי חשמל אחרים – הוא גם פועל ללא הפסקה עשרים וארבע שעות ביממה וגם יש משמעות והשלכות למצב שבו הוא לא פועל בצורה תקינה. חשוב מאד למצוא ולהכיר טכנאי מקררים מומלץ שפרטי יצירת הקשר שלו יהיו בהישג יד ואפשר יהיה להתקשר אליו כאשר מתעורר החשד לבעיה או תקלה במקרר. כאשר מדובר באיש מקצוע שמציע שירות יש גם חשיבות ליחסי אנוש וליחס שלו כלפי הלקוחות וזה בעצם מה שיהפוך אותו למומלץ.

איך מוצאים טכנאי מקררים מומלץ?

כאמור, אין זה מספיק למצוא טכנאי שיש לו ניסיון עם תיקון מקררים אלא יש גם חשיבות ליחסי האנוש שלו ולדרך שבו הוא מתקשר עם הלקוחות שלו. עליו להיות סבלני, רגיש ואכפתי כלפי הלקוח, בעיקר אם הלקוח יוצר קשר מתוך לחץ ומצוקה מהעובדה שהמקרר שלו לא עובד. טכנאי מקררים מומלץ יידע גם להרגיע את הלקוח ולהסביר לו בדיוק מה קורה ולקראת מה הוא הולך מבחינת התיקון של התקלה. לנושא הזה יש חשיבות רבה בקרב הרבה מאד לקוחות ובכל מקרה לטכנאי, מקצועי או מנוסה ככל שיהיה – לא יהיו הרבה לקוחות אם יחסי האנוש שלו לוקחים בחסר.

אם יש תקלה – פונים אך ורק לטכנאי מומלץ!

אם חושבים שיש בעיה במקרר או שחשים שטמפרטורת הקירור לא מספיקה – חשוב מאד ליצור קשר עם טכנאי מקררים מומלץ כמה שיותר מהר ולא להתעכב, שכן כל עיכוב עלול לגרום לחימום או הפשרה של המוצרים שבמקרר. מדובר במצב מסוכן, שכן יש לא מעט מוצרים שחייבים להישמר בקירור או הקפאה ולכן אי אפשר להרשות מצב שבו המקרר לא עובד כמו שצריך. הטכנאי יידע להגיע כמה שיותר מהר על מנת לתת מענה, להבין מה בדיוק הבעיה וגם תוך כדי להרגיע את הלקוח.

צריכים טכנאי למקרר? פנו אל תותי תיקונים וטכנאי מקצועי, אדיב ומיומן כבר יהיה בדרך אליכם. 054-5551665

טכנאי למקרר

מי שחושד שהמקרר שלו לא בסדר או לא מקרר כמו שצריך חייב לפנות כמה שיותר מהר אל טכנאי למקרר שיגיע ויאבחן אם יש תקלה או פגם שדורשים תיקון. בתוך המקרר מונחים מוצרי מזון שחייבים להיות מקוררים כל הזמן ולכן אף אחד לא יכול להרשות לעצמו שייווצר מצב שבו המקרר שלו לא עובד, אפילו לא במשך פרק זמן קצר מאד. טכנאי שמתקן מקררים הוא לא רק חשמלאי ויהיה לו ידע רב ונרחב במגוון של תחומים ולכן חשוב מאד לוודא שיוצרים קשר עם טכנאי מנוסה ומיומן שיידע גם להגיע כמה שיותר מהר וגם להציע פתרון לכל מצב שמתגלה.

איך בוחרים טכנאי למקרר?

מי שצריך להזמין אליו איש מקצוע, ללא קשר להתמחות הספציפית או לשירות הדרוש, יפנה בדרך כלל לחברים, שכנים או בני משפחה ויבדוק האם יש להם המלצה על איש מקצוע שכזה. טכנאי למקרר  צריך להיות לא רק מקצועי ומנוסה אלא גם בעל תקשורת טובה וחיובית ויחסי אנוש נעימים וטובים. חשוב להבין הטכנאי מגיע אל הלקוח כשהלקוח יחוש לחץ או חשש מהמוצרים שיש לו בתוך המקרר ולכן הטכנאי צריך להיות אכפתי ורגיש למצב. זה מה שיהפוך טכנאי למומלץ וכזה שהמוניטין והשם שלו יעברו מפה לאוזן. המקררים כיום מיוצרים על בסיס טכנולוגיות מתקדמות ומשלבים גם חשמל וגם אלקטרוניקה ולכן על הטכנאי מוטלת אחריות רבה.

החשיבות של פנייה מהירה אל הטכנאי

ברגע שנדמה שיש בעיה או שהמקרר לא פועל כמו שצריך – עדיף שלא להמתין ולראות אם התקלה מסתדרת מעצמה. עדיף שיגיע למקום טכנאי למקרר, יבדוק את המנוע ואת נוזל הקירור ויעדכן את הלקוח האם הוא מאתר תקלה או בעיה במקרר. כך הלקוח יהיה שקט ורגוע ויידע שלא ייגרם שום נזק למוצרי המזון המקוררים. טכנאים מקצועיים ומומלצים יודעים היטב מה מוטל על הכף ולכן הם יודעים שעליהם להגיע כמה שיותר מהר אל הלקוח.

תותי תיקונים – טכנאים ואנשי מקצוע שמכירים את כל מכשירי החשמל ומציעים שירותי תיקון ברמה גבוהה תוך פרקי זמן קצרים. 054-5551665

טכנאי מקררים
השאירו פרטים:
[leadercf7 campid="8490"]

עוד בנושא

תיקון ניאגרה סמויה גרואה
תיקון ניאגרה סמויה גרואה

תיקון לחצן ניאגרה סמויה גרואה תיקון ניאגרה סמויה גרואה נדרש עבור פרטיים, עסקים, מוסדות ציבור ועוד. לרוב, מדובר בתיקון שאינו דחוף למעט מקרים מסוימים בהם

קרא עוד »
תיקון ניאגרה סמויה
תיקון ניאגרה סמויה

ניאגרה סמויה מתייחסת לסוג של אסלה שבה מיכל ההדחה מוסתר בתוך הקיר, מה שמביא למראה אסתטי ויוקרתי יותר בהשוואה לאסלה רגילה. המרכיב החיצוני היחיד הנראה

קרא עוד »

ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

שלחו ווצאפ!
💬 איך אפשר לעזור?
שלום 👋
כאן תותי תיקונים,
איך אפשר לעזור?
דילוג לתוכן